Творчо про важливе

11 січня відбулась церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу робіт про хід ключових реформ, суспільні зміни для модернізації країни, приватні ініціативи DSC08679-768x511та успішні громадські партнерства «Репортери для громадян». Цьогоріч на конкурс було подано близько 100 різножанрових матеріалів.

Журі конкурсу відзначило Наталю Синюсик, програма ТЕМА ДНЯ. Буковина (філія ПАТ НСТУ «Чернівецька регіональна дирекція») -  «Інклюзивно-ресурсні центри: що це і чим займаються?»; Марію Набоку, журналістку Радіо Свобода та співавторку проекту «Молодь Плюс» – «Гомеопатія, фітотерапія та інший «фуфломіцин». Українці та 4 мільярди доларів на вітер; Альону Нагаєвщук, медіагрупа «Накипіло» – «Как солнечные панели экономят бюджеты больниц»; Інну Лиховид,  журналістку газети «День» – матеріал для УП.Життя «Якби хороший інтернет… та з ким радитис»: телемедицина у селі – очима лікарів».

Спецпремія конкурсу присуджена представниці UA: Донбас (Радіо Пульс) Луїзі Поляковій за радіоматерал  «Сміттєва реформа».

У нагороджені переможців також брали участь директор Центру «Демократія через культуру», експерт Ради Європи з питань культурної політики Олександр Буценко, директор продакшн компанії BeTV Ян Голуб та фахівець з комунікацій Інга Вишневська.

Організатори конкурсу відзначили важливість і необхідність якісних інформаційних кампаній, що пояснюють сутність реформ, а також допомагають забезпечити краще розуміння та сприйняття реформаційних процесів громадянами України. Професійні та цікаві матеріали є важливим елементом в цій комунікації.

Переможці зауважили на важливості та потребі у подібних конкурсах, не лише як індикаторів  і оцінці власній журналістській роботі, а й загалом задля підвищення рівня творчої мотивації писати матеріали про хід ключових національних реформ ефективно та цікаво  як серед регіональних, так і загальнонаціональних видань.

Проект реалізується за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні та приватних благодійників.