Дебатна лабораторія для Луганщини та Донеччини діє!

Напередодні Всесвітнього дня прав людини в Національному прес клубі відбулася онлайн – дебати між командами активістів, журналістів та держслужбовців. Це було захопливе інтелектуальне дійство. Дебатери з Донецької та Луганської областей дискутуватимуть на важливі і подекуди не прості теми теми:  Об’єднання громад заради вирішення локальних проблем. Ініціатива згори чи знизу?  Як забезпечити права усіх верств населення в Україні. Довготривалий план дій чи поступові кроки вже зараз?

За чудової модерації Дмитра Тузова онлайн-дебати переросли в школу дебатної майстерності і учасники відпрацювали усі модулі  технічного забезпечення та  тематичного брейнстормінгу,  експертних рекомендацій.

002-4626За підтримки Медійної прграми в Україні, яку реалізовує Інтерньюз, перед учасниками дебатів виступила з лекцією координаторка Журналістської мережі з прав людини, журналістка Центру інформації про права людини Зміна Ірина Виртосу.

Захід організовано ГО «Донецький молодіжний дебатний центр» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством культури, молоді та спорту України та Фундацією Суспільність за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.