Впроваджуємо традицію Національних дебатів

Національні дебати політичних сил, які кандидують до до Верховної Ради і змагаються за довіру українців – на Першому національному та онлайн.

Ви зможете 13, 14, 15, 16, а також 21, 22, 23 жовтня бачити в ефірі Першого національного, а також в онлайн-ефірі експертні оцінки, запитання, прогнози починаючи з 21.15 до 23.15.
Модератори: Мирослава Гонгадзе та Зураб Аласанія
Одразу по завершенні «Національних дебатів» компанія BeTV
т1111571653009507077315_nранслюватиме дискусію з окремого майданчика в студії Першого національного каналу де експерти, журналісти та представники університетської спільноти спілкуватимуться з лідерами політичних сил в рамках пост-дебатної «Розмови на Кампусі».

Ми впроваджуємо сталу демократичну традицію рівності можливостей для усіх політичних сил.

Ми відстоюємо право громадян бути поінформованими і голосувати свідомо.

Проект підготовлено Першим Національним спільно з «Інтерньюз-Україна», Фундацією «Суспільність», Центр UA, Інститутом медіа права та університетською спільнотою Campus 3. 0.

Почав працювати Університет медіаграмотності: слово – зброя, а правдиве слово – непереборна сила.

 З установчої сесії – в регіони!                    Чернігів УМ

Виїзна сесія «Університету медіаграмотності»,  відбулася в Херсоні, Миколаєві, Одесі, Чернігові. Під час навчання учасники здобували досвід та ознайомлювалися з кращими світовими та вітчизняними практиками медіаграмотності, брали участь в тренінгових заходах з розвитку критичного сприйняття інформації в медіа, вміння виявляти замовні матеріали в ЗМІ, здатності визначати якість медіа-контенту та протистояти акціям маніпулювання масовою свідомістю. 


 

Реалізоване

online-debaty

Не усі політичні лідери прагнуть дебатувати з університетською спільнотою

Фундація «Суспільність» в партнерстві з Інтерньюз-Україна та каналом ТВІ реалізувала проект «Он-лайн кампус виборців», який передбачав проведення он-лайн дебатів представників університетської спільноти 25 регіонів України з лідерами провідних політичних сил, що брали участь в виборчій кампанії до Верховної Ради 2012 року. Он-лайн дебати відбувалися протягом серпня – жовтня в студії Інтерньюз-Україна і транслювалися на сайтах партнерів: Українська правда, Кореспондент.net, Телекритика, ТВІ, Главком, LB.ua, Тиждень.ua, Радіо «Свобода»,  медіаплатформі Кампус3.0 та виходили окремою телеверсією на партнерських телевізійних каналах. Ми запросили Арсенія Яценюка, Володимира Огризка, Сергія Тігіпка, Віталія Кличка, Петра Симоненка, Олега Тягнибока, Віктора Ющенка, Наталю Королевську та інших до дискусії з університетською спільнотою. Це стало доброю для них нагодою висловити свої думки перед широкою аудиторією. В свою чергу, вибори нового складу Верховної Ради є шансом для молодих інтелектуалів формулювати завдання для народних обранців та впливати на майбутнє держави і динаміку суспільного розвитку.

 Щотижневі он-лайн дебати реалізовували гасла «Розбуди країну!» та «Університети за нову якість політики», сприяли збільшенню різноманіття джерел новин, поширенню інформації про виборчі процеси, програми партій та кандидатів, що підвищувало рівень обізнаності громадян та їх свідоме голосуванню. Редакція програми передбачала роботу з Facebook&Twitter-акаунтами, YouTube-каналом. Дебатний концепт-кейс: Публічна громадська оцінка спроможностей політиків та політсил, які кандидували до ВР та їхня готовність реалізовувати засади нового порядку денного для країни. Медіарентген політичних намірів кандидатів засобами hard-talk, жорстка розмова про гострі суспільно важливі справи, 10 швидких і незручних запитань ведучих (швидке запитання – коротка відповідь), запитання аудиторії мережі національних університетів, запрошених журналістів та on-line користувачів соцмереж. Like – грама протягом програми на базі Facebook.

 http://www.facebook.com/Campus30

Успішно відбувся форум координаторів Campus 3.0

campusУ Львові пройшов черговий з’їзд координаторів Campus 3.0 та регіональних активістів мережі. Під час заходу, на продовження проекту “Онлайн-кампус виборців”, сформована стратегія реалізації завдань порядку денного окресленого під час дебатів університетської спільноти з лідерами провідних політичних сил http://campus30.org . Основою нового проекту стануть міжрегіональна співпраця, публічні комунікації, міждисциплінарні лекції та дебатні студії. Робоча група Campus 3.0 створює навчальний модуль для обговорення на кампус-клубах, який враховує комплекс контрольних завдань для урядовців та парламентаріїв, а саме щодо: підписання Угоди про асоціацію з ЄС, реалізація курсу європейської інтеграції, досягнення безвізового режиму з ЄС; справедливої реформи судової системи, демонополізації транспортної інфраструктури, введення нових транспортних мереж для міжрегіональної мобільності, впровадження «лоукостів»; широкий розвиток електронного врядування, запровадження пропорційної виборчої системи із преференціями, впровадження програми безкоштовного  вивчення  української мови для всіх громадян України; визначення основного переліку медичного лікування та медичних послуг, безоплатне надання яких має бути гарантоване державою для кожного громадянина; запровадження режиму енергоефективності та ощадності в країні; забезпечення реальної практики свободи слова та мирних зібрань. Учасники форуму візьмуть участь у дослідженні індексу модернізації, рівня демократичних свобод та політичного плюралізму.


Campus 3.0

Campus 3.0Це – спроба «розбудити» країну за допомогою об’єднання університетської спільноти: освічених молодих і небайдужих. Ми впевнені, що саме студентам і викладачам провідних вишів належить визначати новий порядок денний для країни та боротися за його впровадження в життя. Задля цього буде залучено досягнення нових медіа та регіональний потенціал.


Суспільне мовлення

МовленняІнтернет-видання «Суспільне мовлення в Україні» ставить за мету об’єднати громадян та ініціативні групи громадян довкола створення в нашій країні Системи суспільних медіа. Команда проекту творить мобільний майданчик для громадського діалогу та кампаній громадської підтримки запровадження Системи суспільних медіа, а згодом контролю та моніторингу її діяльності.


 

Горіх

Горіх«Горіх» – незалежний інтернет-портал для екосвідомої, розумної та сміливої молоді, яка творить себе і зміни навколо, наповнюючи простір життєствердними ідеями. Ми хочемо, щоб був стимул думати, генерувати та втілювати оригінальні та самобутні проекти, здатні надихати інших. У нас багато горіхів! А вони саме стимулюють розумову діяльність…


Євроатлантичні студії

Євроатлантичні студіїВ рамках просвітницьких кампаній 2013-2015 років про європейську та євроатлантичну інтеграцію України, Фундація «Суспільність» реалізовуватиме низку євроатлантичних студій. Успішно проведено перші європейські табори в Конча-Заспі у 2008-2012 роках. Влітку цього року заходи також відбуватимуться за трьома напрямками: медійному, спортивному та мистецькому. Досвідчені колеги дебатуватимуть і передаватимуть досвід юнакам та юнкам семінару молодих лідерів. Міжнародні молодіжні заходи та літні євроатлантичні школи продовжать міжкультурні та безпекові діалоги в Криму, Карпатах, Слобожанщині, Поділлі, Причономорї та Волині.