Адреса
Головне бюро ГО «ФУНДАЦІЯ СУСПІЛЬНІСТЬ»
04050, Україна, Київ
вул. Академіка Ромоданова (Пугачова) 6/29, оф.45

Електронна пошта
souspilnistfoundation@gmail.com

Телефони
+38 044 483 03 72
+38 044 483 57 33

Розпочалася програма “12 місяців стійкості”

6 березня відбувся перший захід програми “12 місяців стійкості”. Метою проєкту є започаткування традиції створення груп взаємодопомоги для журналістів в Україні, яка, сподіваємось, дасть орієнтири і допоможе здобути це зовнішнє джерело стійкості.

Одна з характеристик груп рівних – залучення до самостійного навчання. Тож ми пропонуємо учасникам відразу перейти у практичну площину і більше зануритись у тему груп рівних – дослідити подібний досвід в Україні чи закордоном у знайомий для журналістів спосіб – підготувавши публікацію.   

Першою гостею програми стала Валентина Паробій, президентка Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії, супервізорка, акредитована Європейською асоціацією КПТ, яка поділилась своїм досвідом участі у групі рівних, а також розповіла про цінність джерела зовнішньої підтримки для професійного розвитку загалом і персональної психологічної стійкості журналіста зокрема.

Нагадаємо, що програма  “12 місяців стійкості” створена для журналістів і триватиме до червня, а її учасники покроково будуть створювати і розвивати свої групи рівних серед журналістів.

Програма здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога»