Адреса
Головне бюро ГО «ФУНДАЦІЯ СУСПІЛЬНІСТЬ»
04050, Україна, Київ
вул. Академіка Ромоданова (Пугачова) 6/29, оф.45

Електронна пошта
souspilnistfoundation@gmail.com

Телефони
+38 044 483 03 72
+38 044 483 57 33

Про нас

Команда Фундація «Суспільність» впродовж 25 років організовує міжнародні та національні програми та реалізовує місію дослідження і вироблення рішень в галузі державної політики, розвитку громадянського суспільства, міжнародних відносин
та викликів тисячоліття.

За цей час ми активно сприяли появі хвилі молодих професіоналів у сфері комунікацій, впроваджували  нову медійну, політичну і дебатну культуру, відстоювали демократичні цінності в рамках руху «Стопцензура» та партнерства «Новий громадянин», підтримували розвиток системи Суспільного мовлення,  ініціювали та були учасниками усіх суспільних трансформацій України. Реалізували понад півтори сотні проєктів та провели більше тисячі  заходів за  14 програмами.

Нині наша команда провадить 7 напрямків: медіаосвіта/просвіта, саморегуляція/співрегуляція, ментальне здоровя/корпоративні комунікації, медіакультура/онлайн дебати, цифрові права і безпека/електронне врядування, Формат 21/Розвиток штучного інтелекту, сприяння системі Суспільного мовлення.

Навесні 2014 року Фундація розпочала співпрацю з UA:Перший, виробляючи «Національні дебати» під час президентських виборів. Співпраця також тривала під час парламентських виборів в жовтні 2014 року, місцевих виборів в жовтні 2015 року, впродовж першого та третього сезону щотижневого ток-шоу «Дебати:PRO» (весна-літо 2015 і навесні 2016 року), під час запуску нового формату late night show «ЧереЩур» (осінь-зима 2017 року) та «Вечірнє шоу на Суспільному» (весна – літо 2018 року).

За останні три роки, за підтримки проекту У-Медіа, Фундація організувала і провела сімнадцять сесій стажувань студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики «Хаб медіа мобільності» в провідних медіа.

Фундація Суспільність є одним з ініціаторів та учасників Незалежної медійної ради та Національного пресклубу.  В рамках проєктної діяльності ми реалізовуємо Університет медіаграмотності,  Євроатлантичні студії та проводимо щорічну конференцію випускників Хабу медіа мобільності  «Медіавиклики».

Спільно з Радіо Свобода команда Фундації започаткувала Мультимедійну школу, а також навчає новим вмінням та навичкам в Школі медіапродакшну онлайн дебатів і Школі стратегічних комунікацій та антифейку.

Фундація спільно з Фондом розвитку журналістики імені Анатолія Москаленка вручає щорічну професійну відзнаку для молодих журналістів «Прорив!» та курує діяльність галереї Маргінеси.

Наша команда діє відповідально, креативно та інноваційно під орудою правління і його голови Сергія Даниленка.