Адреса
Головне бюро ГО «ФУНДАЦІЯ СУСПІЛЬНІСТЬ»
04050, Україна, Київ
вул. Академіка Ромоданова (Пугачова) 6/29, оф.45

Електронна пошта
souspilnistfoundation@gmail.com

Телефони
+38 044 483 03 72
+38 044 483 57 33

Креативна майстерня ARTIFAKE: Мистецтво проти пропаганди

За підтримки програми Європейського Союзу «Креативна Європа» ГО «Інтерньюз-Україна» відкриває набір учасників для міжнародного проєкту з медіаграмотності. Шукають митців, які працюють у напрямі street art і хочуть сприяти становленню критичного мислення українців.

Учасники онлайн-майстерні матимуть нагоду пройти 5-денний інтенсив курс з «анатомії» пропаганди та її протидії. Після навчання художники зможуть розробити арт-концепції на тему пропаганди й дезінформації та взяти участь у конкурсі. Переможці отримають фінансову підтримку на реалізацію власних ідей на Півдні та Сході України.

Коли: Майстерня відбудеться з 22 до 26 лютого на платформі ZOOM.

Реєстрація відкрита до 17 лютого, 12:00 за цим посиланням.

Завдяки цифровим технологіям пропаганда й дезінформація стали глобальними. Через це жодна людина не може бути впевненою, яка інформація є правдивою, а яка ні. Численними є випадки, коли пропаганда й маніпуляції призводять до збройних конфліктів. Україна — яскравий приклад держави, яка переживає наслідки гібридної війни, медіаманіпуляцій і дезінформації.

Саме тому команда «Інтерньюз-Україна» разом із польськими (Art Transparent Foundation) й вірменськими партнерами (Association of Audio-Visual Reporters) вирішила провести цю креативну майстерню, зібравши авторитетних експертів у галузі медіаграмотності, протидії гібридним загрозам, а також видатних українських митців.

НА УЧАСНИКІВ МАЙСТЕРНІ ЧЕКАЮТЬ:

  • 15 годин вебінарів, насичених актуальною інформацією про дезінформацію, боротьбу з пропагандою та роль мистецтва у цьому;
  • 10 дискусійних панелей з провідними експертами;
  • 5 інтерактивних сесій з відомими українськими діячами культури;
  • 2 робочі мови (англійська та російська);
  • можливість міжкультурного діалогу серед учасників із 3-х країн;
  • стипендія 3,5 тисяч євро на створення муралу на Донбасі.

Додаткову інформацію можна отримати в менеджерки проєкту Олександри Панової, opanova@internews.ua.

Захід організовано ГО «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з Фондом «Art Transparent» і ГО «Association of Audio-Visual Reporters» за підтримки програми Європейського Союзу «Креативна Європа» та Міжнародного Фонду «Відродження». Думки й погляди, висловлені протягом заходу, виняткова відповідальність спікерів. Донори не несуть жодної відповідальності за подальше використання матеріалів креативної майстерні.