![](https://souspilnist.org/wp-content/uploads/2024/05/445767573_864488492383614_8001935073386421467_n-1024x576.jpg)
Він був один з тих, хто починав на зорі української журналістики часів Незалежності. Завжди брав на стажування і роботу наших вихованців – учасників програм Souspilnist Academy, радо відгукувався на запрошення розповісти про таємниці професії молодим. Під час останньої зустрічі дуже емоційно говорили якою буде журналістика нового часу. Він добре розумів і переживав складнощі нашої боротьби і поступу. Дякуємо Сашко, ти є прикладом як треба глибоко розуміти життя і любити професію.