Адреса
Головне бюро ГО «ФУНДАЦІЯ СУСПІЛЬНІСТЬ»
04050, Україна, Київ
вул. Академіка Ромоданова (Пугачова) 6/29, оф.45

Електронна пошта
souspilnistfoundation@gmail.com

Телефони
+38 044 483 03 72
+38 044 483 57 33

Відбір на 26 хаб медіа мобільності відкрито!

Фундація Суспільність за сприяння “Internews Ukraine” та інтернет-видання “Детектор медіа” запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у конкурсному відборі до програми стажування “Хаб медіа мобільності”.

Програма “Хаб медіа мобільності” – це можливість пройти 15-денне стажування в одній із провідних редакцій у столиці;- це інтенсивний практичний вишкіл для тих, хто готовий заявити про себе;- це нетворкінг із найкращими молодими журналістами з усієї країни та практиками із столиці;- це можливість побачити роботу редакцій із середини та познайомитись з тими, чиї імена творять сьогоднішню журналістику26-й Воєнний хаб медіа мобільності відбудеться у серпні в Києві. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

Для участі необхідно:• заповнити аплікаційну форму: https://forms.gle/Tv21vbMVVfEDMnwr7• надіслати професійне CV, мотиваційний лист на пошту souspilnistfoundation@gmail.com.Дедлайн подачі заявок на першому етапі – 28 липня 23:59

Участь безкоштовна. Фундація Суспільність забезпечить учасників із регіонів проживанням, харчуванням, а також відшкодує транспортні витрати (потяг, автобус).

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 097 587 82 11 – Ліда, або souspilnistfoundation@gmail.com.Програма реалізується завдяки підтримці наданій Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через проект «Медійна Програма, Internews в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews Network.