Адреса
Головне бюро ГО «ФУНДАЦІЯ СУСПІЛЬНІСТЬ»
04050, Україна, Київ
вул. Академіка Ромоданова (Пугачова) 6/29, оф.45

Електронна пошта
souspilnistfoundation@gmail.com

Телефони
+38 044 483 03 72
+38 044 483 57 33

До 18 червня – відбір учасників міжрегіональної Школи конвергентної журналістики

Фундація Суспільність за сприяння ГО «Інтерньюз-Україна» та інтернет-видання «Детектор Медіа» запрошує молодих журналістів із усіх регіонів країни взяти участь у Школі конвергентної журналістики.

Захід відбуватиметься в рамках Національної медіаініціативи «Відкриті медіа історії» і передбачає низку тренінгів і практичних вправ із універсального журналізму, управління медіапроєктами на регіональному рівні, фінансової життєздатності та монетизації контенту, діджиталізації, культури цифрової безпеки, фактчекінгу та подолання дезінформації/ маніпуляційних впливів.

Міжрегіональна Школа конвергентної журналістики також ставить за мету сприяти впровадженню медіаінновацій та обміну досвідом між молодими журналістами, розвитку ідей і концепцій на медіаринку шляхом партнерського діалогу на національному та регіональному рівнях.

Учасники візьмуть участь у створенні медіапродуктів конвергентних форматів й опанують засади роботи сучасного універсального журналіста.

Дата та місце проведення школи: 29 червня – 1 липня 2021 року, м. Одеса. Участь безкоштовна.

Фундація Суспільність забезпечить учасників проживанням, харчуванням, роздатковими матеріалами, а також відшкодує транспортні витрати (потяг, автобус).

Школа проходитиме з дотриманням рекомендацій МОЗ щодо безпеки проведення групових заходів.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Усім кандидатам необхідно заповнити аплікаційну форму: https://cutt.ly/jb9DzT8 і надіслати мотиваційний лист із описом, які інструменти конвергентної редакції стануть вам у пригоді і можуть вдосконалити роботу вашої редакції/медійного проєкту.

Це добрий шанс отримати модерні навички та вміння.  Останній день прийому заявок до участі: 18 червня 2021 року, 23:59.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 044 483 03 72, 0953214705, 0687051466 або  souspilnistfoundation@gmail.com.