У рамках фестивалю Docudays буде ряд панельних дискусій на важливі теми в час війни. Зокрема – сторітелінг на війні: як журналіст(к)и можуть допомогти у звершенні правосуддя?
До дня журналіста Docudays організовують панель, де дискутуватимуть, як змінюється війна від швидкості передачі інформації, а також нададуть відповідь – чи можуть журналісти допомогти у звершенні правосуддя?
Також буде порушуватися тема відновлення України.
Панель присвячена наступним питанням: як Луганські принципи будуть втілюватися на практиці? На яку підтримку може розраховувати Україна? Як кожен і кожна з нас може допомогти відновленню?
Не менш важливе питання, яке буде обговорюватися в рамках фестивалю – це що напишуть про російську агресію підручники з історії?
Що таке геноцид? Які у нього є ознаки? Які довгострокові наслідки для Росії матиме визнання та доведення фактів геноциду в її діях? Час дати вичерпне правове визначення російській агресії, адже це — перший крок для досягнення справедливості.
Панель, яка також зацікавить журналістів для написання наступних матеріалів – Голоси України: як говорити про війну, аби світ розумів.
У межах цієї події відбудеться обговорення про досвід людей, які несуть важливі меседжі з нашої країни у світ — своїми фільмами, телесюжетами, журналістськими матеріалами, фоторепортажами.
Розмова буде про найуспішніший досвід: як бути почутими, розповідаючи про Україну та українців/-ок за кордоном, та якими аргументами опонувати песиміст(к)ам та скептикам/-иням, які не вірять у нашу перемогу.
Деталі та ще більше подій в рамках Dоcudays на сайті фестивалю.