
Саме за цим принципом Євген Янович читає новини, щоб не потонути в інформаційному шумі.
У MIL House зібралася по вінця повна зала спраглих до дій та дискусій людей, де говорили про вплив лідерів думок на молодь і критичне мислення в блогерстві. Ідеальний творець, «комунікаційний чарівник», співрозмовник на цю тему — Євген Янович, інфлюенсер і яскравий орієнтир для багатьох. Дійство, яке б могло збирати стадіони, відбувалося від дверей і до останньої хвилини спілкування.
Головна порада від Євгена: «Я не підписаний на канали, які репостять імпульсивні речі. Це найважливіше. Той, хто пише емоційні заголовки, не повинен бути у вашій стрічці».
Він також звернувся до інфлюенсерів із закликом зважати на емоційний стан аудиторії: «Зараз заведено починати допис із тригера. Але про який тригер можна говорити, коли українці постійно на емоційних гойдалках? Це неекологічно щодо своєї аудиторії».
Особливою нотою в наш непростий час звучав заклик до відповідальності. Бо інфлюенсери сьогодні — це джерела натхнення, які мають величезний вплив. «Часто чую: “Я просто веду сторінку, ні за що не відповідаю”. Але в якийсь момент потрібно чесно спитати себе: я відповідальний за свій контент чи ні?» — каже Янович.
Дякуємо Євгену Яновичу та усім партнерам за можливість втілити цей творчий задум з медіа та інформаційної сили!
Проєкт реалізовано Фундацією Суспільність у співпраці з UNESCO Ukraine та за підтримки Посольство Японії в Україні / 在ウクライナ日本国大使館 / Embassy of Japan in Ukraine . Це — частина глобальних зусиль ЮНЕСКО на підтримку свободи слова та розвитку медіаграмотності в Україні.