Сьогодні, 17 листопада, учасники та учасниці вишколу прибули з різних регіонів України, аби навчитися краще працювати з історіями, опанувати практичні інструменти для цього, а також для обміну досвідом.
![](https://souspilnist.org/wp-content/uploads/2023/11/401849358_745818160917315_560339871786891269_n.jpg)
З вітальним словом звернувся до слухачів інтенсиву з Нью-Йорку Крістофер Етвуд, голова групи радників Фундації Суспільність.
«Зараз, як ніколи, важливо розуміти значення сторітелінгу. Бо саме через історії треба розповідати світові правду про Україну», – наголосив Крістофер.
![](https://souspilnist.org/wp-content/uploads/2023/11/401836861_745819687583829_869373896662530764_n.jpg)
Ментором Школи став кореспондент Іван Антипенко, кореспондент Радіо Свобода. Журналіст поділився своїм унікальним досвідом роботи в Херсоні, а саме які є виклики, про оцінку ризиків та проблеми з доступом. Наступний місяць наші учасники будуть плідно працювати з Іваном, аби покращити свої матеріали.
![](https://souspilnist.org/wp-content/uploads/2023/11/399730354_745818120917319_2433101202985088796_n.jpg)
Ігор Розкладай, заступник директора ЦЕДЕМ у своїй промові наголосив: “Наразі є багато викликів для журналістів в онлайн-просторі, особливо в соціальних мережах, які були спочатку створені для розважального контенту. Проте ви маєте бути обережні та знаходити шляхи й методи, як правдиво розповідати історії про Україну в воєнні часи».
![](https://souspilnist.org/wp-content/uploads/2023/11/400775320_745818280917303_1987976140261199639_n.jpg)
Завершувала перший день роботи Олена Ремовська, телеведуча Суспільне. Олена розповіла, як інтервʼю може стати дієвим інструментом сторітелінгу та про секрети інтерв’ювання перших осіб в час війни. Також Олена поділилася своїм колосальним професійним досвідом з нашими учасниками, а також надихнула своєю промовою журналістів на подальшу роботу.
![](https://souspilnist.org/wp-content/uploads/2023/11/401601857_745818500917281_4913802447194634864_n.jpg)
Дякуємо нашим партнерам, колегам і учасникам за співпрацю. Працюємо далі!